کلمات پیشنهادی

اطلاعات بیشتر از بازی Assassin’s Creed Mirage

  • Sahand Rezvan
  • تاریخ انتشار 1401 / 06 / 14
  • دیدگاه 0 نظر
  • تعداد بازدید 36

کمپانی یوبی سافت چند ساعت بعد از لو رفتن نام و تصاویر بازی Assassin’s Creed Mirage، تایید کرد که این بازی را قرار است قسمت بعدی مجموعه Assassin’s Creed باشد. اما لو رفتن اطلاعات این بازی‌ بعد از تایید آن هم ادامه دارد. همان منبعی که در ابتدا اولین تصاویر و نام بازی را لو داده بود، اطلاعات جدیدی از دنیا و گیم‌پلی این بازی لو داده است.

 

 

این منبع که با‌ نام J0nathan شناخته می‌شود، اعلام کرده که وقایع بازی Assassin’s Creed Mirage فقط در شهر بغداد جریان خواهد داشت. این شهر به چهار منطقه بزرگ تقسیم شده و هرکدام از آن‌ها توسط یک نفر اداره می‌شوند.

کمپانی یوبی سافت قصد دارد با بازی Assassin’s Creed Mirage دوباره به ریشه‌های این مجموعه بازگردد. بعد از چندسال دوباره شاهد بازگشت پرتاب چاقو، مخفی شدن در پشت‌بام‌ها و تعداد زیاد NPC در سطح شهر خواهیم بود. سازندگان قصد دارند تا تراکم جمعیت این بازی را مانند بازی Assassin’s Creed Unity طراحی کنند. سطح شهر پاریس در دوران انقلاب فرانسه این بازی که با تعداد بسیار زیاد NPC پر شده بود، باعث ایجاد مشکلات مختلف در پردازش بازی روی کنسول‌ها و کامپیوتر شد. کمپانی یوبی سافت برای عذرخواهی از خریداران این بازی مجبور شد تا محتوای داستانی Dead Kings را به‌صورت رایگان به بازیکنان اهدا کند.

رونمایی کامل از بازی Assassin’s Creed Mirage در روز 10 سپتامبر (19 شهریور) و ساعت 23:30 به وقت تهران انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *